Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Świderski potwierdził początkowe ustalenia z Grbiciem

Świderski potwierdził początkowe ustalenia z Grbiciem

fot. Klaudia Piwowarczyk

Sebastian Świderski, pełniący rolę prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, powołując się na ustalenia początkowe z selekcjonerem reprezentacji Nikolą Grbiciem, potwierdził, że ten ma zakaz trenowania polskich klubów. Nie ma jednocześnie problemu, by podjął pracę z klubem zagranicznym.

W wywiadzie z „Przeglądem Sportowym” szef polskiej federacji odniósł się do kariery klubowej selekcjonera reprezentacji Polski. Nikola Grbić rozstał się bowiem w ostatnim czasie z dotychczasowym pracodawcą – Sir Safety Perugią.– Jeśli w trakcie sezonu trener Grbić znajdzie klub zagraniczny i będzie chciał tam pracować, to oczywiście wyrazimy na to zgodę. Na pewno nie zgodzimy się jednak, by trenował zespół w PlusLidze, zgodnie z tym, co ustalaliśmy na samym początku – mówi prezes PZPS Sebastian Świderski.

Grbić za pomocą swojego menadżera ogłosił ostatnio, że przynajmniej na starcie sezonu skupiony będzie na pracy z reprezentacją biało-czerwonych. Jeszcze w lipcu kadra narodowa będzie rywalizować w turnieju finałowym Ligi Narodów.

*Artykuł Michała Ruszla dostępny w Interii

źródło: sport.interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę