Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa zostaje w Tarnowie

Środkowa zostaje w Tarnowie

fot. Michał Szymański

Beniaminek TAURON Ligi Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów przedstawił kibicom już większość składu, który będzie występował w debiutanckim sezonie klubu na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Dziesiątą zawodniczką, którą ogłosił tarnowski zespół jest Magdalena Ociepa, która pozostaje w Tarnowie na kolejny sezon.

Siatkarka jest wychowanką Impela Wrocław, z którym zdobywała medale mistrzostw Polski w zespołach młodzieżowych. Swoją przygodę z seniorską siatkówką rozpoczęła w pierwszoligowym Jokerze Świecie – w jego barwach wywalczyła złoto I ligi w 2019 roku. Przez kolejne dwa sezony występowała w Częstochowiance Częstochowa. Później przeniosła się właśnie do Tarnowa. 

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2022/2023

źródło: Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę