Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa rozstała się z BKS-em Stalą Bielsko-Biała

Środkowa rozstała się z BKS-em Stalą Bielsko-Biała

fot. Michał Szymański

Minione miesiące nie były udane dla Eweliny Janickiej. Kłopoty zdrowotne sprawiły, że w barwach BKS-u Bielsko-Biała wystąpiła w zaledwie dwóch meczach w rundzie zasadniczej. W kolejnych rozgrywkach nie zagra już w zespole prowadzonym przez Bartłomieja Piekarczyka.

Ewelina Janicka do BKS-u Stali Bielsko-Biała przeniosła się przed poprzednim sezonem. Miała włączyć się do walki o miejsce w składzie na środku siatki. Tymczasem życie napisało zupełnie inny scenariusz. Kontuzja Eweliny, z którą borykała się niemal od początku sezonu, wyeliminowała ją z gry i rywalizacji. 25-letnia zawodniczka w bielskich barwach zagrała zaledwie dwukrotnie zdobywając łącznie 6 punktów.Na pewno miniony sezon nie był udany dla Janickiej, ale miło będzie ona wspominała chociażby kibiców w Bielsku-Białej. – Dziękuję wszystkim za ten sezon, pomimo tego, że borykałam się z kontuzją i nie miałam szansy na pokazanie swoich umiejętności, to będę wszystkich dobrze wspominała. Pozdrawiam kibiców, którzy są z bialskim klubem na dobre i na złe, trenerów i fizjoterapeutki, dzięki którym treningi stały na wysokim poziomie, zarząd i pracowników Klubu, wszystkie osoby związane z siatkówką, a przede wszystkim moje Psiapeczki, które wylewały ostatnie poty na meczach i treningach. Trzymajcie się i życzę wszystkim dużo zdrowia!! Do zobaczenia – powiedziała Ewelina Janicka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2020/2021

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę