Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Simone Giannelli z koronawirusem, mecz Itasu z Modeną pod znakiem zapytania

Simone Giannelli z koronawirusem, mecz Itasu z Modeną pod znakiem zapytania

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Trentino Volley poinformowało, że ​​Simone Giannelli uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa za pomocą szybkiego wymazu wykonanego dziś rano. Test wykonano po tym, jak gracz we wtorek wieczorem zgłosił objawy choroby.  Zgodnie z zapisami władz sanitarnych Giannelli podda się izolacji, a pozostali członkowie zespołu dziś po południu będą mieli wykonane testy na obecność SARS-CoV-2.

Termin wykonania testów oraz czas oczekiwania na wszystkie wyniki stawiają pod znakiem zapytania sobotni mecz Itasu Trentino z Leo Shoes Modena.Zespół z Trento zajmuje aktualnie 8. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy. Na 7 rozegranych meczów wygrał tylko 3 i ma na koncie 10 punktów. W najbliższą sobotę Itas Trentino miał zagrać zaległy pojedynek 5. kolejki z Leo Shoes Modena. Na chwilę obecną jednak stoi on pod znakiem zapytania, bowiem nie wiadomo, czy klub uzyska wszystkie wyniki testów na koronawirusa.

Nie jest to pierwsze spotkanie Itasu z koronawirusem. Wcześniej z zakażeniem zmagali się Dick Kooy, Luis Sosa Sierra, Salvatore Rossini oraz asystent trenera Mattia Castello.

źródło: inf. własna, trentinovolley.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved