Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rzeszowianie przedstawili plan sparingów

Rzeszowianie przedstawili plan sparingów

fot. www.assecoresovia.pl/

Do pierwszego meczu nowego sezonu PlusLigi pozostało 32 dni. W tym czasie rzeszowska drużyna rozegra kilka meczów kontrolnych. Pierwszy, z Cerrad Enea Czarnymi Radom, już w najbliższy czwartek w Hali Podpromie w Rzeszowie – mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

W kolejnych sparingach siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zmierzą się z beniaminkiem PlusLigi, LUK Politechniką Lublin (8 września w Lublinie, 18 września w Rzeszowie) oraz z Aluron CMC Wartą Zawiercie (14 września w Rzeszowie).W składzie Asseco Resovii będzie można zobaczyć Rafała Buszka, Jakuba Buckiego, Bartłomieja Krulickiego, Macieja Muzaja, Michała Poterę, Nicolasa Szerszenia i Pawła Woickiego. Z uwagi na odbywające się w tym czasie mistrzostwa Europy skład uzupełnią juniorzy AKS-u Rzeszów.

Asseco Resovię w pełnym składzie będzie można zobaczyć w towarzyskim turnieju organizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim (24-26 września). Poza rzeszowską drużyną wystąpią tam Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn oraz niemiecki SWD Powervolleys Düren.

W ostatnim meczu kontrolnym Resovia zagra z ukraińskim Barkom-Każany Lwów. Mecz zostanie rozegrany 29 września na Podpromiu. Pierwszy mecz PlusLigi zaplanowano na sobotę 2 października. Rzeszowianie na wyjeździe zmierzą się w nim z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Plan meczów sparingowych Asseco Resovii Rzeszów:

2 września, Cerrad Enea Czarni Radom, Hala Podpromie w Rzeszowie
8 września, LUK Politechnika Lublin, Lublin
14 września, Aluron CMC Warta Zawiercie, Hala Podpromie w Rzeszowie
18 września, LUK Politechnika Lublin, Hala Podpromie w Rzeszowie
24-26 września, Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk, SWD Powervolleys Düren
29 września, Barkom-Każany Lwów, Hala Podpromie w Rzeszowie

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę