Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca opuszcza ŁKS

Rozgrywająca opuszcza ŁKS

Przychodziła do ŁKS-u Commercecon Łódź jako wicemistrzyni Holandii z 2015 roku i wicemistrzyni Niemiec z 2019 roku. Po sezonie 2020/2021 dołożyła do swojej kolekcji brązowy medal mistrzostw Polski. W przyszłych rozgrywkach TAURON Ligi Britt Bongaerts nie zobaczymy w drużynie Łódzkich Wiewiór. Holenderka prawdopodobnie obierze kierunek włoski.

Britt Bongaerts rozegrała w biało-czerwono-białych barwach 31 meczów ligowych, reprezentowała również zespół z Pucharze Polski i Lidze Mistrzyń. Zdobyła dla drużyny 87 punktów, w tym 12 z zagrywki i 40 blokiem. Aż 10 „oczek” w jednym meczu wywalczyła w spotkaniu rundy zasadniczej przeciwko BKS-owi Bostik Bielsko-Biała.Dwukrotnie została wyróżniona statuetką jako MVP meczu w TAURON Lidze. Drugą otrzymała po ostatnim meczu o brązowy medal, co było potwierdzeniem tego, jak dobrze kierowała grą zespołu w najważniejszym momencie. Media spekulują, że w przyszłym sezonie Bongaerts zagra w lidze włoskiej. Przyszłość rozgrywającej poznamy zapewne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę