Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rousseaux znalazł nowy klub, zagra we Włoszech

Rousseaux znalazł nowy klub, zagra we Włoszech

fot. Klaudia Piwowarczyk

Zaledwie kilka dni temu Tomas Rousseaux rozwiązał kontrakt z GKS-em Katowice. Wiadomo już, gdzie belgijski przyjmujący dokończy ten sezon – dołączył bowiem do wicelidera Serie A – Modeny Volley.

Broniąc barw GKS-u Katowice w sezonie 2022/2023 Tomas Rousseaux wystąpił w 19 spotkaniach ligowych, w których zdobył 167 punktów. Belgijski siatkarz reprezentował barwy katowickiego klubu w sezonach 2018/2019 oraz 2021/2022. Jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.Teraz Belg dołączył do Modeny Volley i wspomoże formację przyjmujących podopiecznych Andrei Gianiego. Przypomnijmy, że aktualnie Modena jest wiceliderem tabeli Serie A

źródło: inf. własna, modenavolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę