Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Riccardo Marchesi: Chcę z Radomki wyciągnąć wszystko, co najlepsze

Riccardo Marchesi: Chcę z Radomki wyciągnąć wszystko, co najlepsze

fot. cev.eu

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomka Radom przygotowują się do nowego sezonu TAURON Ligi pod okiem nowego szkoleniowca i już w środę rozegrają pierwsze sparingi. – Dziewczyny są w bardzo dobrej sytuacji. Jestem zaskoczony tym, jak szybko się uczą. Chciałbym z tej drużyny wyciągną wszystko, co najlepsze. Niedługo przyjdzie czas na pierwsze mecze kontrolne. Myślę, że po nich będziemy mieli jeszcze więcej materiału do ćwiczeń – przyznał Riccardo Marchesi.

Przed siatkarkami E.Leclerc Moya Radomka Radom kolejny tydzień przygotowań do sezonu 2020/2021. Po prawie miesiącu wspólnych treningów rozegrają pierwsze mecze kontrolne.Podopieczne Riccardo Marchesiego od prawie dwóch tygodni ćwiczą w pełnym składzie. Do drużyny wróciła Julia Twardowska, która po zgrupowaniu kadry dostała kilka dni wolnego. Zespół pracuje nad elementami technicznymi i wraca do formy po długiej przerwie, spowodowanej pandemią COVID -19. – Dziewczyny są w bardzo dobrej sytuacji. Jestem zaskoczony tym, jak szybko się uczą. Chciałbym z tej drużyny wyciągnąć wszystko, co najlepsze. Niedługo przyjdzie czas na pierwsze mecze kontrolne. Myślę, że po nich będziemy mieli jeszcze więcej materiału do ćwiczeń i popracujemy nad elementami, które ewentualnie kuleją – skomentował trener Radomki.

E.Leclerc Moya Radomka Radom sparingi rozpocznie od spotkania z SPS-em Stal Mielec. Ekipa z Podkarpacia zawita do radomskiej hali 19 sierpnia. Kolejnym rywalem będzie DPD Legionovia Legionowo. Ten mecz odbędzie się 22 sierpnia (sobota). W związku z panującą pandemią COVID-19 pojedynki będą zamknięte dla publiczności.

źródło: Radomka Radom

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved