Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Reprezentantka Serbii w tarnowskim beniaminku Tauron Ligi

Reprezentantka Serbii w tarnowskim beniaminku Tauron Ligi

Beniaminek Tauron Ligi zbroi się przed nowym sezonem Tauron Ligi. Nikolina Lukić wzmocni w nowym sezonie Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Serbka to piąta nowa zawodniczka w drużynie.

Nowa przyjmująca Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów to utytułowana serbska siatkarka. Na koncie ma cztery Puchary Serbii oraz wiele medali mistrzostw kraju – trzy złote, dwa srebrne i brąz. Do tego kilka medali młodzieżowych mistrzostw świata i Europy.W minionym sezonie wspólnie z ŻOK ub Nikolina Lukić walczyła na pakietach Ligi Mistrzyń. Rywalizowała m.in. z Chemikiem Police. W meczach grupy E serbski klub wygrał dwa spotkania. Z polskim zespołem przegrał dwukrotnie – 1:3 i 0:3.

Dla Lukić nie będzie to pierwszy klub poza granicami Serbii. W sezonie 2020/21 broniła barw tureckiego İba Kimya TED Ankara Kolejliler. O transferze klub poinformował za pomocą swoich social mediów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę