Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Przyszłość rosyjskiej siatkówki zasili Fenerbahce Stambuł

Przyszłość rosyjskiej siatkówki zasili Fenerbahce Stambuł

fot. CEV

Arina Fedorowcewa ma dopiero 17 lat, a już od jakiegoś czasu puka do bram siatkówki na najwyższym poziomie. W Rosji nazywana jest nawet „żeńskim Czajkowskim siatkówki”. Młoda siatkarka zdecydowała się opuścić szeregi zespołu Dinamo-Ak Bars Kazań i podpisała kontrakt z tureckim Fenerbahce Stambuł. Jej koleżanką z drużyny będzie m.in. Mina Popović, która przenosi się do Fenerbahce z Savino Del Bene Scandicci.

Kariera Fedorowcewej rozwija się bardzo dynamicznie. W wieku 15 lat zadebiutowała w rosyjskiej Superlidze, w wieku 16 lat została mistrzynią Rosji i grała w Lidze Mistrzyń, a w wieku 17 lat otrzymała zaproszenie do rosyjskiej reprezentacji narodowej i podpisała kontrakt z czołowym europejskim klubem.Fenerbahce ogłosiło oficjalnie również podpisanie kontraktu z serbską środkową Miną Popović, która w minionym sezonie była zawodniczką włoskiej drużyny Savino Del Bene Scandicci. Przypomnijmy, że Popović po opuszczeniu Serbii grała jedynie we Włoszech, m.in. w Il Bisonte Firenze i Èpiù Pomì Casalmaggiore.

 

✍️ Fenerbahçe Opet’e hoşgeldin

Opublikowany przez Fenerbahçe Voleybol Sobota, 1 maja 2021

Hoş geldin Mina Popovic! 💛💙

🔗 bit.ly/3uchiNl

Opublikowany przez Fenerbahçe Voleybol Poniedziałek, 3 maja 2021

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę