Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Projekt Warszawa kompletuje kadrę na przyszły sezon

Projekt Warszawa kompletuje kadrę na przyszły sezon

fot. Projekt Warszawa

Trwa rywalizacja o zatrudnienie Bartłomieja Bołądzia. Atakującym Trefla Gdańsk zainteresowany jest m.in. Projekt Warszawa, który bierze pod uwagę również inne nazwisko. W stolicy na kolejny sezon chcą pozostawić również aktualnego trenera Piotra Grabana.

Zarząd klubu jest zadowolony z obecnego trenera Piotra Grabana, który może utrzymać posadę w przyszłym roku, jeśli jego zespół utrzyma formę w kluczowym etapie rozgrywek. Projekt chce również utrzymać w składzie Artura Szalpuka, a poza Bołądziem rozważane jest zatrudnienie Bartosza Gomułki – 20-letniego leworęcznego atakującego z AZS-u AGH Kraków.Poza wyżej wymienionymi w przyszłym roku w klubie ze stolicy zobaczymy również duet rozgrywających: Jan Firleja i Dawida Pawluna, Kevina Tillie na przyjęciu, parę środkowych: Andrzeja Wronę i Piotra Nowakowskiego oraz Damiana Wojtaszka na pozycji libero.

*Autorem tekstu jest Maciej Trąbski, więc w serwisie przegladsportowy.onet.pl

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę