Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Poznaliśmy terminarz meczów Polek podczas ME U-19

Poznaliśmy terminarz meczów Polek podczas ME U-19

fot. cev.eu

Mistrzostwa Europy U-19 siatkarek 2022 rozegrane zostaną od 27 sierpnia do 4 września w Skopje. W turnieju weźmie udział dwanaście reprezentacji, w tym kadra Polski, która zdobyła kwalifikację podczas kwietniowego turnieju w Albanii.

Reprezentacja Polski U-19 trafiła do grupy I. W fazie grupowej podopieczne trenera Wiesława Popika zmierzą się z Finlandią, Grecją, Macedonią Północną, Słowenią i Włochami. Awans do półfinałów zdobędą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.Zespoły zajmujące trzecie i czwarte pozycje w grupach powalczą o miejsca 5-8. Na sobotę (3 września) zaplanowano półfinały, a w niedzielę (4 września) ma zostać rozegrany wielki finał oraz mecze o pozostałe miejsca.

Terminarz meczów Polek podczas mistrzostw Europy U-19 siatkarek:

27 sierpnia, godz. 18:00, Polska – Grecja
28 sierpnia, godz. 15:30, Włochy – Polska
29 sierpnia, godz. 18:00, Polska – Słowenia
31 sierpnia, godz. 15:30, Polska – Finlandia
1 września, godz. 20:30, Macedonia Północna – Polska

 

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę