Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Poznaliśmy grupy finałowe MP juniorek młodszych i juniorów młodszych

Poznaliśmy grupy finałowe MP juniorek młodszych i juniorów młodszych

fot. Gwardia Wrocław

W środę 29 marca o godzinie 11:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup turniejów finałowych mistrzostw Polski w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza, które rozgrywane będą w terminie 19-23 kwietnia 2023 w Wieliczce i Kętrzynie.

Osiem najlepszych zespołów, które wywalczyły awans w turniejach półfinałowych, zostało podzielonych na dwie grupy. W nich rywalizacja jak co roku będzie przebiegała systemem „każdy z każdym”. Po dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do półfinałów. Zespoły z trzecich miejsc zagrają o 5. miejsce w Polsce, zespoły z czwartych miejsc o miejsce 7.Wyniki losowania turnieju finałowego MP juniorek młodszych:

grupa Agrupa B
Energa MKS KaliszKS Pałac Bydgoszcz
B&B Legionovia LegionowoUKS Szamotulanin Szamotuły
Pogoń ProszowiceGKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
SMS Solna WieliczjaTS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec

 

Wyniki losowania turnieju finałowego MP juniorów młodszych:

grupa Agrupa B
AKS V LO RzeszówHermapol Norwid Częstochowa
KS Wifama ŁódźChemeko-System Gwardia Wrocław
ECO-Team AZS Stoelzle CzęstochowaAT Jastrzębski Węgiel
Enea Energetyk PoznańUMKS MOS Wola Warszawa

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę