Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Porażka Krispolu Września w sparingu z torunianami

Porażka Krispolu Września w sparingu z torunianami

fot. Bianka Sawoniuk

Przygotowujący się do startu sezonu 2022/2023 pierwszoligowy Krispol Września zmierzył się w sparingowym meczu z zespołem CUK Anioły Toruń. Górą w tym pojedynku okazali się podopieczni trenera Sebastiana Tylickiego. W zaplanowanym na pięć setów meczu pokonali oni wrześnian 4:1.

Torunianie okazali się znacznie lepsi od siatkarzy Krispolu w środowym meczu towarzyskim. Spotkanie rozgrywane we wrześnieńskiej hali goście rozpoczęli od zwycięstwa 25:21. W drugiej odsłonie nie spuścili z tonu i również padła ona łupem zawodników Aniołów, którzy tym razem triumfowali do 22.W secie numer trzy obraz gry znacząco się nie zmienił. Znów górą okazali się przyjezdni, którzy powtórzyli wynik z pierwszej partii (25:21). I choć spotkanie mogłoby się już zakończyć, rozegrane zostały jeszcze dwie odsłony.

Zespół z Torunia nie zwalniał jednak tempa. W dodatkowym czwartym secie ponownie zdominował wydarzenia na boisku. Krispol po raz kolejny musiał uznać wyższość rywali, ulegając im do 20. Dopiero piąty set okazał się szczęśliwy dla gospodarzy. Podopieczni Mariana Kardasa wygrali go 15:11.

Krispol Września – CUK Anioły Toruń 1:4
(21:25, 22:25, 21:25, 20:25, 15:11)

Składy zespołów:
Krispol: Laskowski (5), Buczek (15), Tupta (4), Rudnicki (8), Kaciczak (8), Lipiński (2), Ligocki (libero) oraz Polczyk (9), Ziółkowski (2), Cichosz-Dzyga (9), Zieliński (libero)
Anioły: Kalinowski (12), Pawlak (9), Maluchnik, Zimoń (15), Gulak (10), Oziabło (11), Podborączyński (libero) oraz Grzona (5), Sternik (3), Skadorwa (16), Detmer (libero)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę