Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: Po tej kolejce więcej pewniaków do gry w play-off?

PL: Po tej kolejce więcej pewniaków do gry w play-off?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć w rundzie zasadniczej PlusLigi. Jak na razie jeszcze nie można być pewnym kto z pewnością zagra w fazie play-off. W czołówce również jeszcze sporo może się zmienić, dlatego w każdym z meczów punkty będą bardzo istotne. Najciekawiej w ten weekend zapowiada się mecz w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie miejscowi zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów.

GKS Katowice – Trefl Gdańskczwartek, 16.03., godz. 17:30

Końcówka rundy zasadniczej w wykonaniu GKS-u Katowice jest bardzo dobra. Mimo że ekipa ze Śląska nie ma już szans na awans do play-off, prezentuje się naprawdę dobrze. Treflowi o wygraną nie będzie więc łatwo, a gdańszczanie mają o co walczyć. Cały czas w ich zasięgu jest czwarta lokata, więc komplet punktów z pewnością jest ich celem w tym starciu. We własnej hali ekipa z Gdańska wywalczyła właśnie trzy punkty, więc z pewnością będzie chciała to powtórzyć, tym bardziej, że w ostatnich spotkaniach też prezentuje się bardzo dobrze.

Typ redakcji:
GKS Katowice – Trefl Gdańsk 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę