Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: Nadal trwa walka o każdy punkt w środku tabeli. Co przyniesie 21. kolejka?

PL: Nadal trwa walka o każdy punkt w środku tabeli. Co przyniesie 21. kolejka?

Strona: 7

Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice
niedziela, 22.01., godz. 17:30
transmisja: Polsat Sport

Złą passę w Suwałkach będą chcieli przerwać gracze GKS-u Katowice. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem Ślepsk cały czas liczy się w walce o play-off i z pewnością nie odda pola rywalom. W szeregach ekipy prowadzonej przez Dominika Kwapisiewcza prym wiedzie Bartosz Filipiak, a w wygranym 3:0 starciu z Barkomem Każany Lwów dobrze radzili sobie również środkowi i być może właśnie na tych dwóch pozycjach znajdzie się przewaga gospodarzy.

GKS przegrał w poprzedniej rundzie PlusLigi, przegrał także zaległe starcie z Indykpolem AZS Olsztyn. Zespołowi Grzegorza Słabego w meczu z olsztynianami nie można było odmówić woli walki, ale stać ich było ostatecznie na ugranie zaledwie seta i pozycja w tabeli GKS-u nie jest kolorowa. – Spodziewam się ciężkiego meczu. Każde spotkanie jest ciężkie. Jeśli będzie to pięciosetowy pojedynek, to mam nadzieję, że już na naszą korzyść – mówił Dawid Ogórek, który w starciu z AZS-em zastąpił Bartosza Mariańskiego. W pierwszej części sezonu zasadniczego katowicka ekipa właśnie w tie-breaku pokonała Ślepsk.