Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Pietra Jukoski po sezonie opuści ŁKS Commercecon

Pietra Jukoski po sezonie opuści ŁKS Commercecon

fot. Michał Szymański

Brazylijska przyjmująca Pietra Jukoski po sezonie 2021/2022 pożegna się z ŁKS-em Commercecon Łódź. Jak donoszą brazylijskie media zawodniczka powróci do rodzimej ligi i będzie w niej reprezentować barwy Fluminense FC.

Mająca polskie korzenie Pietra Jukoski do ŁKS-u Commercecon Łódź trafiła przed sezonem 2021/2022 z Curitiba Vôlei. Po roku zdecydowała się jednak opuścić TAURON Ligę i wrócić do swojego kraju, gdzie będzie występować w drużynie z Rio de Janeiro. Fluminense FC będzie szóstym brazylijskim klubem w jej karierze.Wcześniej, oprócz wspomnianego już Curitiba Vôlei, reprezentowała barwy Grêmio Náutico União, Molico/Nestlé Osasco, ADC Bradesco oraz Esporte Clube Pinheiros. Rok spędziła również w Egipcie w zespole Alexandria Sporting Club VC, gdzie była najlepiej przyjmującą sezonu 2019/2020.

Na swoim koncie Pietra Jukoski ma m.in. drugie miejsce Klubowych Mistrzostw Świata i Klubowych Mistrzostw Ameryki Południowej, a także wicemistrzostwo oraz puchar Brazylii. 24-latka w Fluminense FC ma zastąpić Paulę Mohr.

źródło: inf. własna, otempo.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę