Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze pożegnania w Chrobrym Głogów

Pierwsze pożegnania w Chrobrym Głogów

fot. Studio Siwek - studiosiwek.pl

SPS Chrobry Głogów jako jedyny z pierwszoligowych zespołów wciąż nie ogłosił oficjalnie składu na nowy sezon. Głogowianie w ostatnim czasie zaczęli informować o odejściach zawodników. Oprócz Tomasza Błądzińskiego i Stanisława Wawrzyńczyka, którzy zostali już ogłoszeni w nowych klubach, z głogowskim zespołem pożegnał się atakujący Bartosz Janeczek.

Chociaż do rozpoczęcia sezonu w I lidze mężczyzn został mniej niż miesiąc, a drużyny już od dłuższego czasu przygotowują się do rozgrywek, Chrobry Głogów wciąż oficjalnie nie odkrył kart przed kolejnym sezonem na zapleczu PlusLigi.Dopiero w drugiej połowie sierpnia zeszłoroczny beniaminek zaczął żegnać się z zawodnikami, którzy nie będą już bronić barw Chrobrego. Jako pierwszego pożegnano Bartosza Janeczka. Atakujący dołączył do zespołu w styczniu 2020 roku. Na pierwszoligowych parkietach w barwach Chrobrego rozegrał łącznie 40 meczów, zdobywając 530 punktów, z czego 30 spotkań i 363 punkty zdobył w minionym sezonie.

Klub podziękował również za współpracę dwóm przyjmującym, którzy zostali ogłoszeni w swoich nowych klubach – Stanisław Wawrzyńczyk przeniósł się do włoskiego Med Store Tunit Macerata, zaś Tomasz Błądziński pozostaje w I lidze, będzie występował w Polskim Cukrze Avii Świdnik.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że klub nadal ma prowadzić trener Dominik Walenciej. W drużynie mają pozostać rozgrywający Krzysztof Antosik, przyjmujący Marcin Ociepski i Filip Biegun, atakujący Krzysztof Rykała, środkowi Jakub Tubiak i Maciej Polański oraz libero – Mikołaj Kałkowski oraz Mateusz Januszewski. Z klubem łączony jest między innymi atakujący Patryk Napiórkowski, który ostatni sezon spędził w austriackim VCA Amstetten NÖ.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Chrobry Głogów - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę