Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Paulina Maj-Erwardt: Czuję w ŁKS-ie pozytywne wibracje

fot. Michał Szymański

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź z początkiem tygodnia pojawiły się w łódzkiej Sport Arenie i rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu. Wiewióry – szczególnie te, które debiutują w biało-czerwono-białych barwach – mogły poczuć przedsmak tego, co czeka ich podczas meczów, bowiem przywitane zostały przez niemal dwustuosobową grupę kibiców, którzy zasiedli na trybunach i mimo, że to była jednostka treningowa, głośnym dopingiem przywitali swoje zawodniczki. 

Na pierwszych zajęciach pojawiło się tylko osiem zawodniczek, bowiem reszta kadry łódzkiego zespołu wypełnia swoje zobowiązania kadrowe. W najbliższych dniach z zespołem będzie już trenować także Julita Piasecka, która wróciła z zakończonych w niedzielę mistrzostw świata U-20, gdzie wraz z reprezentacją zajęła szóste miejsce.Od początku treningu widać było dużą motywację zawodniczek i chęć do pracy po przerwie między sezonami. Siatkarki emanowały energią, a wśród nich była czterokrotna mistrzyni Polski Paulina Maj-Erwardt, która mimo posiadania bogatej kolekcji medali i trofeów przyznała, że jeszcze czuje chęć udowodnienia czegoś na parkietach. – Siatkówka to nadal moja pasja i mimo, że co roku zastanawiam się, czy już nie przestać grać, to i tak stwierdzam, że mam coś w tej siatkówce do zrobienia. Teraz jestem w tym miejscu i traktuje to jako kolejne moje wyzwanie. Postawiłam sobie oczywiście – jak to ja – najwyższy cel, czyli pomoc drużynie w dojściu do finału i nie ukrywam wcale tego – w zdobyciu złotego medalu. Myślę, że mamy tu bardzo fajny zespół pod kątem fizycznym i mentalnym. Po pierwszym dniu oczywiście nie zna się wszystkich dziewczyn, ale mimo wszystko po pierwszych interakcjach czujesz te pozytywne wibracje, a tutaj jest ich dużo – powiedziała aktualna mistrzyni Polski.

Siatkarki ŁKS-u Commercecon na razie skupiają się na treningu fizycznym na siłowni i zajęciach na boisku, następnie 29 lipca rozpoczną zmagania w plażowym PreZero Grand Prix. Później powrócą do treningów w hali i sparingów przedsezonowych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę