Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Z Olsztyna do Lube – atakujący AZS zmienia klub

Z Olsztyna do Lube – atakujący AZS zmienia klub

fot. Kacper Kirklewski - plusliga.pl

Jan Hadrava spędził w Olsztynie cztery sezony, ale było wiadomo, że w kolejnych rozgrywkach AZS będzie musiał sobie radzić bez Czecha. W ostatnich dniach mówiło się o atakującym w kontekście zgłoszenia do draftu ligi koreańskiej. To jednak już przeszłość. Hadrava ma już nowy klub. Jego transfer ogłosił włoski gigant.

Siatkarz w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Cucine Lube Civitanova. Klub potwierdził przyjście czeskiego zawodnika, podkreślając jego atut w postaci leworęczności, a także wymieniając jego przeszłość zarówno w hali, jak i w siatkówce plażowej.– Dla mnie to wielka przyjemność, a przede wszystkim świetna okazja do zmierzenia się w mistrzostwach Włoch – powiedział Jan Hadrava po podpisaniu kontraktu, który wiąże go z Cucine Lube Civitanova na następny sezon. – Zwłaszcza jeśli mogę to zrobić w jednym z najlepszych klubów, a nawet najlepszym w tej chwili na świecie. Nie mogę się doczekać, aby podjąć to wyzwanie. Oczywiście postaram się dać z siebie wszystko – skomentował swój transfer Czech.

Cieszę się, że Jan jest z nami – wyjaśnia trener Fefè De Giorgi. – To zawodnik, który łączy doskonałą jakość gry z doświadczeniem. Zawsze był ważnym punktem w ataku drużyn, w których grał. Jest bardzo techniczny, ma dobry atak i krótko mówiąc, doskonale pasuje do naszego zespołu. Znam go dobrze, ponieważ miałem okazję się z nim mierzyć po przeciwnej stronie siatki w lidze polskiej – dodał szkoleniowiec Lube.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę