Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Z Olsztyna do Lube – atakujący AZS zmienia klub

Z Olsztyna do Lube – atakujący AZS zmienia klub

fot. Kacper Kirklewski - plusliga.pl

Jan Hadrava spędził w Olsztynie cztery sezony, ale było wiadomo, że w kolejnych rozgrywkach AZS będzie musiał sobie radzić bez Czecha. W ostatnich dniach mówiło się o atakującym w kontekście zgłoszenia do draftu ligi koreańskiej. To jednak już przeszłość. Hadrava ma już nowy klub. Jego transfer ogłosił włoski gigant.

Siatkarz w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Cucine Lube Civitanova. Klub potwierdził przyjście czeskiego zawodnika, podkreślając jego atut w postaci leworęczności, a także wymieniając jego przeszłość zarówno w hali, jak i w siatkówce plażowej.– Dla mnie to wielka przyjemność, a przede wszystkim świetna okazja do zmierzenia się w mistrzostwach Włoch – powiedział Jan Hadrava po podpisaniu kontraktu, który wiąże go z Cucine Lube Civitanova na następny sezon. – Zwłaszcza jeśli mogę to zrobić w jednym z najlepszych klubów, a nawet najlepszym w tej chwili na świecie. Nie mogę się doczekać, aby podjąć to wyzwanie. Oczywiście postaram się dać z siebie wszystko – skomentował swój transfer Czech.

Cieszę się, że Jan jest z nami – wyjaśnia trener Fefè De Giorgi. – To zawodnik, który łączy doskonałą jakość gry z doświadczeniem. Zawsze był ważnym punktem w ataku drużyn, w których grał. Jest bardzo techniczny, ma dobry atak i krótko mówiąc, doskonale pasuje do naszego zespołu. Znam go dobrze, ponieważ miałem okazję się z nim mierzyć po przeciwnej stronie siatki w lidze polskiej – dodał szkoleniowiec Lube.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved