Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Olimpia Sulęcin ma nowego trenera

fot. #VolleyWrocław

Już kilka tygodni temu Łukasz Chajec zapowiedział, że nie poprowadzi Olimpii Sulęcin w przyszłym sezonie. Jego następcą na ławce trenerskiej lubuskiej ekipy będzie Tomasz Kowalski, który zdecydował się na powrót do Sulęcina z Wrocławia.

Od kilku lat za wyniki Olimpii Sulęcin odpowiadał Łukasz Chajec. Jednak kilka tygodni temu zapowiedział, że w przyszłym sezonie skupi się na obowiązkach prezesa, a w Sulęcinie pojawi się nowy szkoleniowiec. Padło na Tomasza Kowalskiego, który w przeszłości związany był już z sulęcińską siatkówką.Mam zaszczyt objąć stery Olimpii Sulęcin, klubu, którego barw broniłem już jako zawodnik i drugi trener. Bardzo cieszę się z decyzji, którą podjąłem. Jestem gotowy na przejęcie funkcji pierwszego trenera. Przede mną trudne wyzwanie , ale jestem na nie gotowy i pewny, że wspólnie ze sztabem oraz zawodnikami wywiążemy się z oczekiwań, które na nas czekają w nadchodzącym sezonie – powiedział Tomasz Kowalski.

Tomasz Kowalski przygodę z siatkówką zaczynał od gry w niższych ligach, jednak po pewnym czasie uznał, że stworzony jest do roli trenera. Początkowo trenerskie szlify zbierał w siatkówce młodzieżowej, następnie znalazł się w sztabie szkoleniowym Olimpii Sulęcin, a ostatni sezon spędził we Wrocławiu, gdzie był asystentem Wojciecha Kurczyńskiego w #Volley’u. – Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony sezon, jak zwykle wszystko minęło bardzo szybko, w tym roku wyjątkowo – z wiadomego powodu. Cieszę się że spędziłem ten czas właśnie w tym gronie, poznałem wielu wspaniałych ludzi, od których mogłem nauczyć się wielu nowych rzeczy – zakończył nowy trener drużyny z Sulęcina.

źródło: inf. prasowa, inf. własna, olimpiasulecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved