Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Olimpia Sulęcin ma nowego trenera

Olimpia Sulęcin ma nowego trenera

fot. #VolleyWrocław

Już kilka tygodni temu Łukasz Chajec zapowiedział, że nie poprowadzi Olimpii Sulęcin w przyszłym sezonie. Jego następcą na ławce trenerskiej lubuskiej ekipy będzie Tomasz Kowalski, który zdecydował się na powrót do Sulęcina z Wrocławia.

Od kilku lat za wyniki Olimpii Sulęcin odpowiadał Łukasz Chajec. Jednak kilka tygodni temu zapowiedział, że w przyszłym sezonie skupi się na obowiązkach prezesa, a w Sulęcinie pojawi się nowy szkoleniowiec. Padło na Tomasza Kowalskiego, który w przeszłości związany był już z sulęcińską siatkówką.Mam zaszczyt objąć stery Olimpii Sulęcin, klubu, którego barw broniłem już jako zawodnik i drugi trener. Bardzo cieszę się z decyzji, którą podjąłem. Jestem gotowy na przejęcie funkcji pierwszego trenera. Przede mną trudne wyzwanie , ale jestem na nie gotowy i pewny, że wspólnie ze sztabem oraz zawodnikami wywiążemy się z oczekiwań, które na nas czekają w nadchodzącym sezonie – powiedział Tomasz Kowalski.

Tomasz Kowalski przygodę z siatkówką zaczynał od gry w niższych ligach, jednak po pewnym czasie uznał, że stworzony jest do roli trenera. Początkowo trenerskie szlify zbierał w siatkówce młodzieżowej, następnie znalazł się w sztabie szkoleniowym Olimpii Sulęcin, a ostatni sezon spędził we Wrocławiu, gdzie był asystentem Wojciecha Kurczyńskiego w #Volley’u. – Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony sezon, jak zwykle wszystko minęło bardzo szybko, w tym roku wyjątkowo – z wiadomego powodu. Cieszę się że spędziłem ten czas właśnie w tym gronie, poznałem wielu wspaniałych ludzi, od których mogłem nauczyć się wielu nowych rzeczy – zakończył nowy trener drużyny z Sulęcina.

źródło: inf. prasowa, inf. własna, olimpiasulecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę