Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Obowiązki wojskowe blokują grę drugoligowemu Lotnikowi Łęczyca

Obowiązki wojskowe blokują grę drugoligowemu Lotnikowi Łęczyca

Drugoligowa drużyna Lotnika Łęczyca musi przekładać najbliższe spotkania. Wszystko ze względu na to, że większość zespołu stanowią wojskowi, którzy w ostatnim czasie zostali oddelegowani na wschodnią granicę. Nie wiadomo, kiedy drużyna znowu będzie mogła trenować i grać w komplecie.

Duża grupa zawodników Lotnika Łęczyca, którzy są żołnierzami, pod koniec grudnia została skierowana do służby na wschodnią granicę. W ten weekend zespół miał wrócić do gry po przerwie świątecznej, natomiast sytuacja sprawiła, że musi przekładać kolejne spotkania.Staramy się przełożyć wszystkie styczniowe mecze na inny termin. Mamy potwierdzenie i zgodę na zmianę terminu spotkania z Centrum Augustów i BAS Białystok. Czekamy na odpowiedź z klubu Trójka Międzyrzec Podlaski – zdradził w rozmowie z ele24.net prezes Lotnika Robert Łukasiewicz. – Na razie czekamy na rozwój sytuacji i mam nadzieję, że jakoś wszystko poukłada się po naszej myśli i uda się dograć sezon do końca – dodał. Na styczeń Lotnik Łęczyca ma jeszcze zaplanowany mecz w Kozienicach z miejscowym KKS-em.

Lotnik występuje w grupie drugiej II ligi. Do tej pory drużyna z Łęczycy rozegrała 12 spotkań, w których odniosła trzy zwycięstwa i poniosła dziewięć porażek. To pozwala drużynie prowadzonej przez Piotra Janiaka plasować się 10. miejscu w tabeli. Klub wyprzedza obecnie jedynie Trójkę Międzyrzec Podlaski i Huragan Wołomin. W ubiegłym sezonie zespól z Łęczycy występował w grupie trzeciej, a sezon zakończył na szóstym miejscu w tym zestawieniu.

źródło: ele24.net, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę