Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowi zawodnicy w Mickiewiczu Kluczbork i Krispolu Września

Nowi zawodnicy w Mickiewiczu Kluczbork i Krispolu Września

Jakub Michalski dołączył do seniorskiej drużyny Mickiewicza Kluczbork i w sezonie 2021/22 będzie miał szansę zadebiutować w rozgrywkach TAURON 1. Ligi. Z kolei  do drużyny Krispol Września dołączył Konrad Bączek, który ostatnio grał w BAS Białystok. Siatkarz ma 23 lata.

O włączeniu do seniorskiej drużyny młodziutkiego Jakuba Michalskiego poinformował Mickiewicz Kluczbork. – W sezonie 2021/2022 do drużyny seniorów zostaje włączony nasz junior. Kuba Michalski uzupełni grono środkowych naszego pendolino. Po Konradzie Jantosie i Michale Łysiaku to już trzeci wychowanek naszego klubu, który znalazł uznanie w oczach naszego szkoleniowca – głosi komunikat klubu.Konrad Bączek z kolei w sezonie 2021/22 TAURON 1. Ligi będzie bronić barw KRISPOL-u Września. Środkowy przez ostatni rok występował w zespole BAS-u Białystok, który na zakończenie tegorocznych rozgrywek spadł z I ligi. Środkowy w sezonie 2019/20 wystąpił w 22 meczach i rozegrał 68 setów, w których zdobył 93 punkty – 61 atakiem, 22 blokiem i 10 zagrywką. Pomimo starań, białostoczanie nie zdołali się utrzymać w I lidze. Środkowy jednak będzie kontynuował swoją karierę sportową na pierwszoligowych parkietach. Z tą różnicą, że będzie bronił barw Krispolu Września.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi mężczyzn w sezonie 2021/2022

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę