Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nimir Abdel-Aziz: Naszym celem jest mistrzostwo Turcji

Nimir Abdel-Aziz: Naszym celem jest mistrzostwo Turcji

fot. Klaudia Piwowarczyk

Nimir Abdel-Aziz, który dołączył do Halkbanku Ankara w tym sezonie to jeden z najlepszych atakujących na świecie. Holender jest jednym z najbardziej produktywnych graczy pierwszej połowy sezonu AXA Sigorta Efeler League Metin Görgün. Jego nazwisko jest we wszystkich statystykach.

W wywiadzie dla mediów klubowych Holender przyznał, że z siatkówką związał się przez przypadek. – Miałem 8 lat. Przedstawiciele szkolnej drużyny zapytali, czy ktoś zechciałby wziąć udział w treningu siatkówki. Potwierdziłem. Od najmłodszych lat grałem też w tenisa, który kocham chyba bardziej niż siatkówkę. Po pewnym czasie musiałem wybrać jeden. Wolałem siatkówkę.Dla Abdel-Aziza jest to już drugi w karierze pobyt w Ankarze, a sam zawodnik nie żałuje swojego wyboru. – Dużo się u mnie zmieniło. W moim poprzednim doświadczeniu grałem na innej pozycji i miałem inne oczekiwania wobec siebie! Liga tutaj była wtedy dobra, a teraz jest jeszcze lepsza i cieszę się, że tu mieszkam. Organizacja jest naprawdę dobra. Wszystko po to, aby zawodnicy czuli się dobrze. Grając w ten sposób, sportowcy muszą myśleć tylko o siatkówce.

Siatkarz skomentował również założenia sportowe klubu. – Zawsze trudno jest przewidzieć wyniki z wyprzedzeniem. Oczywiście naszym celem w mistrzostwach Turcji jest zwycięstwo i zawsze jest to celem Halkbank. W Lidze Mistrzów rywalizują najlepsze kluby świata, poziom jest naprawdę wysoki. Naszym pierwszym celem powinno być wyjście z grupy. Później wszystko może się zdarzyć. Oczywiście aspirujemy również do Pucharu Turcji.

źródło: halbankspor.org.tr, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę