Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Nikola Grbić: Nie zdołamy naprawić wszystkiego

Nikola Grbić: Nie zdołamy naprawić wszystkiego

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Na miesiąc przed mundialem nie zdołamy naprawić wszystkiego. Musimy wybrać te najważniejsze aspekty gry, które wymagają zmian. To jest proces. Potrzebujemy czasu na zbudowanie zgrania i odpowiednich relacji – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Nikola Grbić.

– Szczerze wiedziałem, że zagramy lepiej po meczu z USA. Widziałem to w nich, że pomogą sobie nawzajem i się podniosą. Jeśli masz takie podejście, to poradzisz sobie z każdymi trudnościami – powiedział Nikola Grbić.Czy zatem biało-czerwoni są bezbłędni, a mecz ze Stanami Zjednoczonymi to był wypadek przy pracy? Grbić jest innego zdania i podkreśla, że w grze jest wiele do poprawy.

– To nie jest tak, że w meczu z USA zapomnieliśmy, jak się gra w siatkówkę, a teraz z Włochami sobie przypomnieliśmy. Totalnie się nie zgadzam. To był dobry mecz, ale wciąż jest do poprawy. Wiele rzeczy jest do poprawienia w technice jak blok, serwis czy odbiór. Dla mnie jednak równie ważne jest podejście, bo w takich spotkaniach sprawny umysł jest równie istotny – zauważył.

– Musimy przygotować się kondycyjnie i poprawić te rzeczy, o których powiedziałem wcześniej. Oczywiście nie zdołamy naprawić wszystkiego, musimy wybrać te najważniejsze aspekty gry, które wymagają zmian. To jest proces. Potrzebujemy czasu na zbudowanie zgrania i odpowiednich relacji. Tak jak mówiłem, nie damy rady zmienić wszystkiego. Wyselekcjonuję najpilniejsze rzeczy – zapewnił Grbić.

*Cały artykuł dostępny na stronie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę