Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Natalia Sidor wraca do Częstochowy

Natalia Sidor wraca do Częstochowy

fot. Michał Szymański

Sezon ligowy zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu poznajemy coraz więcej nowinek transferowych. Tym razem klub z zaplecza TAURON Ligi pochwalił się nową zawodniczką. Natalia Sidor, po roku spędzonym w Sosnowcu, wraca do Częstochowy, by bronić barw KS Sorelli Częstochowianki.

Natalia Sidor to 24-letnia atakująca, która swoją siatkarską karierę rozpoczynała w Bydgoszczy. W kolejnych latach zawodniczka występowała w następujących drużynach: Joker Świecie (2017/2018), Karpaty Krosno (2018/2019), KSBAS Kombinat Budowlany Białystok (2019/2020), KS Częstochowianka (2020/2021).Zeszły sezon atakująca spędziła w zespole ASOTRA Płomień Sosnowiec, gdzie rozegrała 24 mecze. Zdobyła w nich 184 punkty, w tym 7 asów i 15 bloków. W sezonie 2022/2023 Natalia Sidor zagra w klubie KS Sorella Częstochowianka, gdzie wspomoże na pozycji atakującej Wiktorię Szumerę.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: Klub Sportowy Częstochowianka - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę