Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mistrzostwo Chin nie dla Bartosza Bednorza

Mistrzostwo Chin nie dla Bartosza Bednorza

fot. Szanghaj Bright

W toczonym do dwóch zwycięstw finale ligi chińskiej zawodnicy Pekin Volley po raz drugi okazali się lepsi od Shanghai Bright. To oznacza, że na szyi Bartosza Bednorza zawisł srebrny medal tych rozgrywek. Dla polskiego siatkarza to pierwszy sezon spędzony w azjatyckiej drużynie.

Pierwszy mecz serii, w którym to zespół z Szanghaju pełnił rolę gospodarza, zakończył się wygraną Pekin Volley 3:1. Tym samym Bartosz Bednorz i jego koledzy musieli wygrać czwartkowe starcie w stolicy kraju, aby przedłużyć swoje marzenia o wywalczeniu mistrzowskiego tytułu.Nic takiego jednak nie miało miejsca. Starcie numer dwa to jeszcze większa dominacja stołecznej drużyny. Siatkarze z Pekinu bez najmniejszych problemów ograli przyjezdnych, nie tracąc przy tym nawet seta.

Jedynie w ostatniej partii można było mówić o wyrównanej walce. Ta odsłona zakończyła się triumfem miejscowych 25:21. W pierwszych dwóch setach zespół polskiego przyjmującego zdobył łącznie 30 punktów. Jedynym tytułem mistrzowskim w dorobku Bednorza pozostanie więc póki co mistrzostwo Polski, wywalczone w sezonie 2017/2018 w barwach PGE Skry Bełchatów.

Pekin Volley – Shanghai Bright 3:0
(25:12, 25:18, 25:21)

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę