Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miłosz Zniszczoł: Nie osiągnęliśmy jeszcze swojej najwyższej formy

Miłosz Zniszczoł: Nie osiągnęliśmy jeszcze swojej najwyższej formy

fot. Krzysztof Popiół - plusliga.pl

– Wiemy, jak mamy zagrać przeciwko GKS-owi Katowice. Sztab szkoleniowy tego klubu dobrze mnie zna i na pewno coś przygotują. Nie osiągneliśmy jeszcze najwyższej formy. Uważam, ze stać nas na więcej – powiedział Miłosz Zniszczoł. 

Ekipa z Zawiercia wygrała dwa mecze w PlusLidze, ma na swoim koncie komplet punktów. W trzecim meczu zmierzą się we własnej hali z ekipą GKS Katowice, która również wygrała dwa spotkania.– Wiemy, jak mamy zatrzymać Jakuba Jarosza, z drugiej strony gra one wiele lat w PlusLidze. Wszyscy wiedza jak on atakuje, pomimo tego on i tak radzi sobie z trudnymi piłkami, czego przykładem jest mecz z Asseco Resovią Rzeszów, gubi blok. My będziemy próbowali go zatrzymać. Sztab szkoleniowy GKS-u bardzo dobrze mnie zna i na pewno coś wymyśli, ponadto gra tam kilku dobrych zawodników m.in. bardzo dobrze radzi sobie Jakub Szymański, mają bardzo dobrych środkowych. My musimy skupić się na całej drużynie, a nie tylko na jednym zawodniku. W momencie gdy my zagramy dobrze, to nie powinniśmy mieć dużych problemów w tym meczu. Dobrze rozpoczęliśmy obecny sezon, wszyscy zawodnicy mają przekonanie, że to nie jest jeszcze nasz najwyższy poziom, stać nas na więcej – powiedział Miłosz Zniszczoł.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę