Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Ostrowski nadal zawodnikiem Czarnych Radom

Michał Ostrowski nadal zawodnikiem Czarnych Radom

fot. wksczarni.pl

Michał Ostrowski, wychowanek radomskiego klubu, zostaje z Cerrad Enea Czarnymi Radom na przyszły sezon. Środkowy związał się ze swoim macierzystym klubem kontraktem na kolejne dwa lata. Rozgrywki 2021/2022 będą dla Micha Ostrowskiego już 14. sezonem w siatkarskiej karierze w barwach klubu z Radomia.

Po rozgrywkach 2020/2021 umowę z radomskim klubem siatkarskim przedłużył jego wychowanek Michał Ostrowski. Popularny „Ostry” w 2012 roku z radomską drużyną awansował do I ligi, a rok później do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce – PlusLigi mężczyzn.Dla Michała Ostrowskiego sezon 2021/2022 będzie już 9. w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Obecnie w PlusLidze „Ostry” rozegrał 147 spotkań i zdobył dla Wojskowych 448 punktów. W ubiegłym sezonie Michał Ostrowski pełnił rolę kapitana drużyny WKS-u.

– Bardzo się cieszę, że będą dalej częścią rodziny Cerrad Enea Czarni Radom. To zaszczyt reprezentować barwy klubu przez tak długi czas. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie bardziej udany dla nas i będziemy mogli się wszyscy cieszyć z lepszych wyników – podkreśla środkowy Michał Ostrowski.

Michał Ostrowski do klubu RCS Czarnych Radom trafił w wieku 16 lat. Jego pierwszym trenerem był Krzysztof Jaskulski, a przez kolejne lata trenował pod okiem szkoleniowców: Arkadiusza Sawiczynskiego, Jacka Skroka, Wojciecha Stępnia, Roberta Prygla, Raula Lozano oraz Dimy Skorego. W sezonie 2008/2009 Michał Ostrowski zadebiutował w rozgrywkach II ligi mężczyzn. W tym roku wraz z kadrą juniorów RCS Czarnych Radom zajął 5. miejsce podczas mistrzostw Polski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę