Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matias Sanchez: Stworzyliśmy historię

Matias Sanchez: Stworzyliśmy historię

fot. en.volleyballworld.com

Matias Sanchez, brązowy medalista olimpijski z Tokio, drugi sezon z rzędu zagra w Europie. Zdecydował się przedłużyć kontrakt z francuskim Tourcoing Lille Métropole. – Mój plan jest zawsze taki sam – starać się dać z siebie wszystko w każdej grze, abyśmy mogli dotrzeć jak najdalej – tak Argentyńczyk określił swoje cele na nadchodzący sezon w wywiadzie dla World of Volley.

Po raz drugi w swojej karierze grasz w Europie. Jakie są twoje oczekiwania?Tak, to będzie mój drugi sezon w Europie. Zawsze mam największe oczekiwania, więc tak jest i tym razem. Mamy świetny zespół i możemy robić wspaniałe rzeczy.

Wybrałeś francuską drużynę Tourcoing. Czy jesteś zadowolony ze swojego wyboru?

– Jestem bardzo zadowolony, ponieważ to zespół, który dąży do wysokich celów. W tym sezonie spodziewam się wielkich rzeczy.

Przed dołączeniem do Tourcoing grałeś w Brazylii. Jak podobała ci się liga i jak oceniasz tam swoją grę?

– Brazylijska Superliga jest bardzo trudna do gry, ponieważ jest jedną z najlepszych na świecie. Muszę powiedzieć, że bardzo lubię tę ligę. Jeśli chodzi o moją grę, mam nadzieję, że spełniłem wszystkie oczekiwania.

Skoro ponownie wkroczyłeś na europejską ziemię, jakie masz plany na nadchodzące sezony?

– Gdy grasz w siatkówkę, zawsze dążysz do tego, co najlepsze. Mój plan jest zawsze taki sam – starać się dać z siebie wszystko w każdej grze, abyśmy mogli dotrzeć jak najdalej.

Argentyna zdobyła brązowy medal na igrzyskach olimpijskich – jakie są twoje wrażenia?

– Wciąż nie jestem świadomy tego sukcesu. Nadal nie mogę uwierzyć w to, co osiągnęliśmy. Stworzyliśmy historię, to dla nas ogromny sukces.

Czy jesteś gotów przejąć rolę pierwszego rozgrywającego w Argentynie?

– Jest za wcześnie, aby to powiedzieć, ponieważ Luciano De Cecco nadal będzie grał w drużynie narodowej. Argentyna ma też wielu świetnych rozgrywających. Idźmy krok po kroku.

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę