Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Mateusz Poręba: Nie mogę mieć teraz głowy w chmurach

Mateusz Poręba: Nie mogę mieć teraz głowy w chmurach

fot. www.indykpolazs.pl

– Cieszę się, że trener zauważył moje postępy w grze. Jedno jest pewne – nie mogę mieć teraz głowy w chmurach, tylko muszę skupić się na treningach. Jest to początek mojej „drogi na szczyt” – mówi Mateusz Poręba przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

Nikola Grbić, trener męskiej reprezentacji Polski, ogłosił skład 25 siatkarzy, którzy wezmą udział w tegorocznej Lidze Narodów. Indykpol AZS Olsztyn będzie reprezentowało trzech siatkarzy: Jan Firlej, Mateusz Poręba i Karol Butryn. Pierwszy turniej VNL zostanie rozegrany w dniach 7-12 czerwca, w kanadyjskiej Ottawie, drugi w Sofii (Bułgaria – 21-26 czerwca), a trzeci w Gdańsku (5-10 lipca). Finały Siatkarskiej Ligi Narodów 2022 odbędą się we włoskiej Bolonii (20-24 lipca).Przypomnijmy – dla Firleja i Butryna będzie to wyjątkowy moment, bowiem po raz pierwszy w swojej karierze założą oni biało-czerwoną koszulkę. Mazurka Dąbrowskiego przed spotkaniami reprezentacji Polski mógł już natomiast słuchać Mateusz Poręba. Środkowy akademików z Kortowa w 2016 roku wywalczył złoty medal mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA kadetów, a także reprezentował nasz kraj w mistrzostwach świata do lat 21 w 2019 roku (11 miejsce) oraz mistrzostwach Europy (2018 rok – 6 miejsce).

Od momentu ogłoszenia szerokiej kadry, uśmiech nie schodzi mi z twarzy – jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że trener zauważył moje postępy w grze. Nie ukrywam, że rozmawiałem już wcześniej ze szkoleniowcem i wiedziałem, że dostanę szansę. Jedno jest pewne – nie mogę mieć teraz głowy w chmurach, tylko muszę skupić się na treningach. Jest to początek mojej „drogi na szczyt” – mówi Mateusz Poręba, środkowy Indykpolu AZS Olsztyn.

źródło: Indykpol AZS Olsztyn - materiały prasowe

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę