Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matej Kazijski: Chcemy powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu i dorzucić coś więcej

Matej Kazijski: Chcemy powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu i dorzucić coś więcej

fot. plusliga.pl

– Jako Trentino Volley wracamy z wakacji po doskonałym sezonie. Zaczniemy od nowa z pozytywnym duchem, który zachowaliśmy z niedalekiej przeszłości – powiedział Matej Kazijski przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego do nowego sezonu.

Postaramy się powtórzyć wynik z poprzednich rozgrywek, ale chcemy osiągnąć też coś więcej. Na początku prawdopodobnie będziemy mieć więcej trudności, ponieważ większość graczy w drużynie będzie zajęta do połowy września swoimi reprezentacjami narodowymi – dodał doświadczony zawodnik.– Ci, którzy pracują w Trydencie w sierpniu, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby być gotowym, czekając na kompletny zespół – powiedział Kazijski. – Utrzymanie szkieletu drużyny z ostatniego sezonu było ważne i jest to sytuacja, która mnie szczególnie cieszy, ponieważ relacje, które powstały między nami, były naprawdę dobre i ponieważ jestem pewien, że nowi gracze nie będą mieli problemów z adaptacją. Przeciwnicy jednak bardzo się zmienili i dlatego będziemy musieli przewidzieć, jaka będzie nasza wartość na następne w następnych rozgrywkach. Chcemy kontynuować kurs z poprzedniego sezonu – zakończył siatkarz.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę