Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Łukasik: Pokazałyśmy charakter

Martyna Łukasik: Pokazałyśmy charakter

Grupa Azoty Chemik Police wyrównał stan rywalizacji finałowej z Developresem SkyRes Rzeszów. Policzanki przegrywały już co prawda 0:2, jednak zdołały odwrócić losy meczu i wygrały ostatecznie 3:2. – Zaczęłyśmy ospale, ale pokazałyśmy charakter w następnych częściach spotkania – przyznała Martyna Łukasik.

Po zwycięstwie 3:2 w pierwszy starciu drugi mecz finałowy lepiej rozpoczęły rzeszowianki, które po dwóch setach prowadziły już 2:0. Wtedy do głosu doszły siatkarki Chemika, w szeregach których różnicę zrobiły zmienniczki, a przede wszystkim przyjmująca Martyna Łukasik. – Bardzo chciałyśmy wygrać ten mecz, bardzo chcemy zdobyć mistrzostwo Polski – przyznała po spotkaniu.Łukasik pojawiła się na boisku już w pierwszym secie, zastępując Natalię Mędrzyk. Dała ona swojej drużynie impuls do lepszej gry, zdobyła w sumie 16 punktów i została nagrodzona statuetką MVP. – Nasz trener i koleżanki mocno nas mobilizowały, pobudzały – podkreśliła przyjmująca. Co prawda na znaczącą poprawę gry policzanek trzeba było czekać do trzeciego seta, jednak później utrzymały one poziom już do końca meczu. – Zaczęłyśmy ospale, ale pokazałyśmy charakter w następnych częściach spotkania i wyciągnęłyśmy wynik – dodała Łukasik.

Policzanki wyrównały tym samym stan rywalizacji, która toczy się do trzech zwycięstw. Pierwsze i drugie starcie rozstrzygały tie-breaki, czy takich rezultatów można się również spodziewać w kolejnych spotkaniach? – Taki scenariusz jest bardzo możliwy – przyznała przyjmująca. – Rywalki są bardzo mocne. Każda z drużyn ma długą ławkę rezerwowych, zawodniczki są kompletne – zakończyła Martyna Łukasik. Trzeci mecz finałowy zostanie rozegrany w Rzeszowie w sobotę, 17 kwietnia. Później rywalizacja ponownie przeniesie się do Polic.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę