Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Komenda: W trzecim secie zabrakło nam koncentracji

Marcin Komenda: W trzecim secie zabrakło nam koncentracji

fot. Stal Nysa

– Utrzymaliśmy chłodną głowę w pierwszych dwóch setach. W trzecim trochę zabrakło nam koncentracji, dlatego było nerwowo do samego końca. Najważniejsze, że wygraliśmy 3:0 – powiedział po pokonaniu MKS-u w pierwszym meczu barażowym rozgrywający Stali Marcin Komenda.

Mimo że siatkarze Stali Nysa w pierwszym meczu barażowym pokonali MKS Będzin bez straty seta, to jednak nie zabrakło stresu i większej dawki emocji. – Ten mecz był mocno nerwowy. Nie wiedzieliśmy do końca, czego możemy spodziewać się po MKS-ie Będzin. Oglądaliśmy video z jego udziałem, ale nie wiedzieliśmy jaka jest różnica pomiędzy PlusLigą i I ligą. Czekaliśmy bardzo na to spotkanie – przyznał rozgrywający Stali Marcin Komenda.Podopieczni Wojciecha Serafina nie ugrali nawet seta, ale i tak szczególnie w trzecim pokazali się z dobrej strony, co nie uszło uwadze rywali. – Urzekło mnie, że MKS bardzo dobrze przyjmował nasze mocne zagrywki, więc przeciwnikom należy się duży szacunek. Dobrze, że potrafiliśmy się im przeciwstawić i utrzymać chłodną głowę w pierwszych dwóch setach. W trzecim trochę zabrakło nam koncentracji, dlatego było nerwowo do samego końca. Najważniejsze, że wygraliśmy 3:0, że pierwszy mecz jest zwycięski – ocenił zawodnik ekipy z Opolszczyzny.

Przed Stalą wyjazd do Będzina, gdzie już w piątek rozegra kolejne spotkanie. Siatkarze z Nysy spodziewają się na wyjeździe jeszcze większego oporu ze strony rywali. – Na pewno będzie to jeszcze cięższy mecz. Rywale u siebie w hali czują się bardzo dobrze, więc spodziewam się jeszcze trudniejszego pojedynku, choć nawet to pierwsze spotkanie, mimo wyniku 3:0, nie było takie łatwe. W Będzinie będzie walka. Musimy być w pełni skoncentrowani, aby ten mecz wygrać – zakończył Marcin Komenda.

źródło: opr. własne, Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę