Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Malwina Smarzek oficjalnie w lidze brazylijskiej

Malwina Smarzek oficjalnie w lidze brazylijskiej

fot. Michał Szymański

Już na początku maja w mediach pojawiła się informacja, że Malwina Smarzek dołączy w przyszłym sezonie brazylijskiego klubu Osasco Voleibol Clube. Informację tę potwierdzono dwa miesiące później. Co ciekawe, klub nie ogłosił w specjalnej informacji tego transferu, tylko podał całą kadrę na rozgrywki 2022/23.

Malwina Smarzek rozpoczęła sezon w Lokomotiwie Kaliningrad, a po rozwiązaniu kontraktu z tym klubem została w marcu siatkarką Developresu Bella Dolina Rzeszów. Z drużyną z Podkarpacia wywalczyła Tauron Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski. Pod koniec maja atakująca rozstała się z Developresem.Wcześniej, bo na początku maja, Bruno Voloch z brazylijskiego portalu „O Tempo” podał informację, że Smarzek dołączy do zespołu Osasco. Jak się okazało, dwa miesiące później ta wiadomość została potwierdzona.

Brazylijski klub Osasco Voleibol Clube ogłosił w mediach społecznościowych skład na sezon 2022/23. W drużynie znalazła się również Smarzek.

*Więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę