Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Sas: Mecze z Krispolem i MCKiS-em będą kluczowe

Maciej Sas: Mecze z Krispolem i MCKiS-em będą kluczowe

fot. tauron1liga.pl

Sulęcinianie, mimo starań na boisku, wciąż w tabeli mają tylko nieznaczną przewagę nad strefą spadkową. W najbliższym czasie Olimpia Sulęcin będzie miała jednak szansę poprawić swój bilans, bowiem czeka ją starcie z ostatnim w tabeli MCKiS-em. – Przyjadą walczyć. Oni mają naprawdę ciężką sytuację, chyba najcięższą ze wszystkich zespołów w I lidze i na pewno sobie nas nie odpuszczą, bo będą chcieli wygrać jakiś mecz – podkreśla libero Maciej Sas.

Olimpia Sulęcin w ostatnim czasie stawia się rywalom, ale nie przynosi jej to zdobyczy punktowych. W 23. kolejce sulęcinianie rywalizowali z lublinianami, ale mimo walki urwali im tylko seta. – Mamy jeszcze do końca sezonu sześć spotkań, ale nie da się ukryć, że teraz te dwa mecze z Krispolem Września i MCKiS-em Jaworzno będą kluczowe, bo te zespoły walczą z nami o bezpieczne miejsce w lidze i będziemy musieli wygrać nawet jeśli nie za trzy punkty, to chociaż za dwa – powiedział Maciej Sas. – Myślę, że od paru spotkań prezentujemy dobry poziom, ale to nie przynosi żadnych korzyści punktowych i to jest nasza największa bolączka. Mimo tego, że naprawdę gramy dobrze, to nic z tego nie mamy. To musimy poprawić, by cieszyć się zwycięstwem za trzy punkty – dodał libero Olimpii Sulęcin.Po 24. kolejkach sulęcinianie pozostają na 12. miejscu, ale mają tylko 1 punkt przewagi nad znajdującym się w strefie spadkowej Krispolem Września. Jednocześnie podopieczni trenera Kowalskiego do 11. ZAKSY stracą zaledwie 2 oczka. W najbliższym czasie siatkarze Olimpii mają okazję do poprawienia bilansu punktowego. W środę do Sulęcina przyjeżdża bowiem outsider z Jaworzna, który dotychczas wygrał tylko jeden mecz. – Na pewno mają drobne kontuzje, ale przyjadą walczyć. Oni mają naprawdę ciężką sytuację, chyba najcięższą ze wszystkich zespołów w I lidze i na pewno sobie nas nie odpuszczą, bo będą chcieli wygrać jakiś mecz – podkreślił Sas.

źródło: opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę