Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Naliwajko: wchodzimy w fazę zgrywania zespołu

Maciej Naliwajko: wchodzimy w fazę zgrywania zespołu

fot. Piotr Marchwiński Stal Nysa

Za drużyną BAS Białystok pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem białostoczan była plusligowa drużyna Ślepsk Malow Suwałki. – Ten najtrudniejszy okres mamy za sobą. Wchodzimy w fazę zgrywania zespołu. W naszej drużynie nie było dużych zmian. Znamy się bardzo dobrze. Dołączyły do nas tylko trzy nowe osoby. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy kontynuować naszą pracę z zeszłego roku, ponieważ to wyglądało całkiem nieźle – powiedział Maciej Naliwajko, przyjmujący zespołu z Białegostoku.

Podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego odbyli wspólny trening i rozegrali sparing z Ślepskiem Malow Suwałki w ramach przygotowań do sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn.Za nami pierwsze granie i ustawianie w szóstki. Pierwszy dzień był bardziej treningowy. Wszyscy mogli potrenować i spróbować swoich sił. Dla nas fajną sprawą jest to, że mogliśmy się spotkać z drużyną PlusLigi. Mającą większe doświadczenie i umiejętności. To cenne doświadczenie dla naszego zespołu – podkreślił Naliwajko.

Drużyna BAS-u Białystok najbardziej żmudny i ciężki okres przygotowań ma za sobą, czyli godziny spędzone głównie na siłowni. Przez najbliższe tygodnie zespół będzie dużo więcej trenował w hali i rozgrywał mecze kontrolne. – Ten najtrudniejszy okres mamy za sobą. Wchodzimy w fazę zgrywania zespołu. W naszej drużynie nie było dużych zmian. Znamy się bardzo dobrze. Dołączyły do nas tylko trzy nowe osoby – wyznał przyjmujący.

I dodał: – Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy kontynuować naszą pracę z zeszłego roku, ponieważ to wyglądało całkiem nieźle. Jednak musimy się wznieść na wyższy poziom, bo rywale będą jeszcze mocniejsi.

W dniach 26-27 sierpnia w Toruniu zostanie rozegrany Turniej o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w którym obok gospodarzy CUK Anioły Toruń zagrają dwie drużyny TAURON 1. Ligi Mężczyzn – właśnie wspomniany BAS Białystok oraz Legia Warszawa. Do tego wystąpi również plusligowy zespół PGE Skra Bełchatów.

Harmonogram Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego:

26 sierpnia (piątek):
godz. 17:00 Legia Warszawa- BAS Białystok
godz. 20:00 CUK Anioły Toruń- PGE Skra Bełchatów

27 sierpnia (sobota)
godz. 12:00 mecz o 3. miejsce
godz. 15:00 mecz o 1. miejsce

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę