Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Pietrzak zostaje w zespole TJ Slávia Svidník

Łukasz Pietrzak zostaje w zespole TJ Slávia Svidník

fot. TJ Slavia Svidnik

Jak poinformował zespół TJ Slávia Svidník kontrakt na kolejny sezon przedłużył Łukasz Pietrzak. Dla Polaka będzie to już czwarty rok w barwach słowackiego klubu. W dotychczasowej karierze 25-latek występował w STS-ie Dunajec Nowy Sącz, PGE Skra Bełchatów, NLO SMS PZPS Spała i Espadonie Szczecin.

Atutami atakującego z Nowego Sącza są wzrost (205 cm), leworęczność i dynamika. W słowackim klubie cieszą się z przedłużenia kontaktu z Pietrzakiem, który wprowadza nie tylko wysoką jakość gry, ale również jest dobrych duchem drużyny.Przypomnijmy, że TJ Slávia Svidník Łukasza Pietrzaka miała rywalizować z VK Prievidza w półfinale mistrzostw kraju w sezonie 2019/2020. Jednak rozgrywki ligowe na Słowacji zostały przerwane, podobnie jak w innych krajach, z powodu pandemii. Władze Słowackiej Federacji Siatkówki (SVF) 13 marca zdecydowały się zakończyć rozgrywanie sezonu i po konsultacji z klubami ustalono ostateczną klasyfikację ekstraklasy kobiet i mężczyzn. Nie przyznano tytułów mistrzowskich, a ostateczną klasyfikację ustalono zgodnie z wynikami po rywalizacji o miejsca 1-4 i 5-10.

W dotychczasowej historii klub wywalczył brązowy medal Słowacji w sezonach 2010/2011 i 2012/2012, wicemistrzostwo w rozgrywkach 2013/2014. W sezonie 2017/2018 Slávia Svidník zajęła drugie miejsce w rozgrywkach Pucharu Słowacji.

źródło: inf. własna, TJ Slávia Svidník - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved