Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lucas Loh odchodzi z Cerradu Enea Czarni Radom

Lucas Loh odchodzi z Cerradu Enea Czarni Radom

fot. FIVB

Klub WKS Czarni Radom S.A. informuje, że kontrakt z brazylijskim przyjmującym Lucasem Eduardo Lohem został rozwiązany za porozumieniem stron. – Dziękujemy Lucasowi za reprezentowanie barw drużyny Cerrad Enea Czarni Radom w sezonie 2020/2021. Życzymy mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze sportowej. – powiedział prezes radomskiego klubu Wojciech Stępień.

W poniedziałek (22 lutego) klub WKS Czarni Radom S.A. za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z 30-letnim przyjmującym Lucasem Eduardo Lohem. –Kontrakt z Lucasem został rozwiązany za porozumieniem stron. Wiemy, że Lucas pragnął rozegrać w tym roku jeszcze więcej meczów i pojawiła się oferta z innej ligi. Przystąpiliśmy do rozmów i podjęliśmy wspólnie decyzje o zakończeniu dalszej współpracy. Dziękujemy Lucasowi za czas spędzony w Radomiu i grę dla naszego klubu oraz życzymy wszystkiego najlepszego w dalszej karierze – dodaje Wojciech Stępień, prezes WKS Czarni Radom S.A.Brazylijski przyjmujący do Cerrad Enea Czarnych Radom trafił z brazylijskiego zespołu SESI Sao Paulo. Zespół Wojskowy był drugim polskim klubem w karierze Lucasa Edurado Loha. W sezonie 2014/2015 przyjmujący z ameryki południowej występował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Dałem całe serce dla klubu w tym sezonie. Mimo iż rezultat nie był taki jaki byśmy chcieli spotkałem tu niesamowitych ludzi, których zabiorę ze sobą do końca życia. Dziękuje za wszystko i wszystkim, którzy byli częścią tego – powiedział Lucas Eduardo Loh.

Lucas Eduardo Loh w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrał 22 mecze. Brazylijski przyjmujący łącznie rozegrał 72 sety, zdobywając w tym sezonie 169 punktów.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved