Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Gibek: Stęskniliśmy się za siatkówką, rywalizacją i adrenaliną

Krzysztof Gibek: Stęskniliśmy się za siatkówką, rywalizacją i adrenaliną

fot. Gwardia Wrocław

– Na papierze możemy się klasyfikować w czubie pierwszoligowej stawki. Ale jednak papier nie gra, a wszystko zweryfikuje boisko – powiedział w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu przyjmujący KFC Gwardii Wrocław, Krzysztof Gibek.

Przez ostatnie miesiące sportowcy musieli sobie radzić z niecodzienną sytuacją. Koronawirus sparaliżował praktycznie wszystkie rozgrywki, a był taki okres, w którym nawet treningi musiały odbywać się w domu. – Odkąd pojawił się koronawirus, starałem się zorganizować sobie jakąś siłownię domową. Cały ten okres byłem w ruchu, starałem się utrzymać formę fizyczną i nie „zapuścić się”. Na wakacje także był czas, głowa odpoczęła, a teraz jest motywacja do pracy – powiedział Krzysztof Gibek, przyjmujący dolnośląskiej drużyny.Wrocławianie już trenują przed startem kolejnych rozgrywek. Nie ukrywają, że przez ostatnie miesiące brakowało im siatkówki oraz sportowej rywalizacji. – Rozbrat z siatkówką był bardzo długi, chyba najdłuższy jaki miałem w życiu. Jesteśmy już stęsknieni za pracą, siatkówką, rywalizacją i adrenaliną. Takie jest życie zawodowego sportowca, że zawsze pojawia się głód grania. Czasem pojawia się szybciej, a czasem później. Przerwa nam dobrze zrobiła, bo każdy z nas solidnie odpoczął. Tej energii nigdy tyle nie było, ile jest obecnie – przyznał skrzydłowy Gwardii.

W przerwie między sezonami w zespole prowadzonym przez Krzysztofa Janczaka zaszło trochę zmian. Mają one jeszcze bardziej zwiększyć rywalizację na poszczególnych pozycjach, a wrocławska drużyna stawiana jest w gronie pretendentów do zajęcia czołowych lokat na zapleczu PlusLigi. – Na papierze możemy się klasyfikować w czubie pierwszoligowej stawki. Ale jednak papier nie gra, a wszystko zweryfikuje boisko. Cieszę się, że rywalizacja w drużynie będzie większa, bo to każdemu wyjdzie na plus. Później powinno się to przełożyć na wynik całego zespołu – zakończył Krzysztof Gibek.

źródło: Gwardia Wrocław - facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę