Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne pożegnania w BBTS-ie

Kolejne pożegnania w BBTS-ie

fot. Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała poinformował o kolejnych zmianach w składzie. W sezonie 2023/2024 w jego barwach nie zagrają już rumuński przyjmujący, Ovidiu Darlaczi oraz kanadyjski skrzydłowy, Daulton Sinoski. Łącznie już pięciu zawodników opuściło szeregi spadkowicza do I ligi w międzysezonowej przerwie.

Po spadku do I ligi trwa przebudowa BBTS-u Bielsko-Biała. Wcześniej klub poinformował o przedłużeniu współpracy z Bartoszem Fijałkiem (libero), Radosławem Puczkowskim (przyjmujący), Wojciechem Siekiem i Mateuszem Zawalskim (obaj środkowi). Karierę zakończył za to Adrian Hunek, a na zmianę barw klubowych zdecydowali się Dominik Teklak (libero) oraz Konrad Formela (przyjmujący).Okazało się, że nie są to jedyni zawodnicy, którzy w międzysezonowej przerwie opuścili szeregi zespołu z Bielska-Białej. Dalej w nim nie będą występowali również Ovidiu Darlaczi i Daulton Sinoski. Rumuński przyjmujący do drużyny dołączył w styczniu, ale nie miał zbyt wielu okazji do gry. Wystąpił w zaledwie 8 spotkaniach, w których zgromadził na swoim koncie 12 punktów, z czego 1 w bloku, a pozostałe w ataku. Jego skuteczność nie była jednak imponująca, bowiem wyniosła zaledwie 28%.

Więcej okazji do gry miał Daulton Sinoski, który jednak zazwyczaj przegrywał rywalizację o miejsce w podstawowym składzie z Jake Hanesem. Mimo wszystko Kanadyjczyk rozegrał w barwach BBTS-u aż 29 spotkań, w których zapisał na swoim koncie 89 punktów. Wśród nich było 9 w polu serwisowym, 2 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła nieco ponad 39%. Najlepszy w jego wykonaniu był mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn, który zakończył z dorobkiem 17 oczek.

źródło: BBTS Bielsko-Biała - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę