Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kolejne odejście z Olimpii Sulęcin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi szeregi drużyny Olimpii Sulęcin opuszcza Łukasz Rymarski, występujący na pozycji środkowego. Jak do tej pory z klubu tylko odpływają zawodnicy. Olimpia nie informowała o nowych transferach.

Łukasz Rymarski  w zakończonych rozgrywkach wystąpił w 11 meczach i rozegrał 22 sety, w których dla sulęcinian zdobył 53 punkty – 33 atakiem, 13 blokiem i 7 zagrywką.Po wspólnym sezonie żegnamy się ze środkowym bloku Łukaszem Rymarskim. Dziękujemy, Łukasz! Trzymamy kciuki za Twój rozwój, do zobaczenia – poinformował klub z Sulęcina.

Jak do tej pory Olimpię opuściło aż ośmiu zawodników. Klub z Sulęcina nie ogłosił żadnych transferów, ale wiadomo, że jest zainteresowany Tomaszem Polczykiem z MCKiS Jaworzno i Bartoszem Zrajkowskim (Czarni Radom).

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę