Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kłopoty drużyny z Szanghaju, Bednorz i jego zespół pod ścianą

Kłopoty drużyny z Szanghaju, Bednorz i jego zespół pod ścianą

fot. Szanghaj Bright

Bartosz Bednorz i jego koledzy z Szanghaj Bright przegrali pierwszy mecz półfinałowy mistrzostw Chin. Oznacza to, że teraz są już pod ścianą i muszą wygrać drugie starcie, aby pozostać w grze o przepustkę do gry o złoty medal rozgrywek.

W przedostatni dzień starego roku Szanghaj Bright Bartosza Bednorza rozpoczął walkę o awans do finału mistrzostw Chin. Jego przeciwnikiem jest Zhejiang, z którym ekipa polskiego przyjmującego mierzyła się już w fazie play-off, gdy walczyła o rozstawienie. Wówczas górą byli przeciwnicy, którzy wygrali 3:2.W półfinale sytuacja się powtórzyła, bo choć ekipa reprezentanta naszego kraju wygrała premierową odsłonę, to jednak po wyrównanej końcówce meczu musiała uznać wyższość przeciwników. Zespół Bednorza przegrał ostatecznie 2:3 (25:18, 19:25, 18:25, 26:24, 16:18).

Rywalizacja na tym etapie ligi chińskiej toczy się do dwóch wygranych meczów. Oznacza to, że Bednorz i spółka muszą wygrać zaplanowane na Sylwestra drugie spotkanie, aby pozostać w grze o przepustkę do finału mistrzostw Chin. Nowego mistrza Państwa Środka poznamy najpóźniej 6 stycznia, bo w finale również obowiązuje taki sam system gry.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę