Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Nie jest i nie będzie łatwo

Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Nie jest i nie będzie łatwo

fot. Michał Szymański

Siatkarki ŁKS-u Comerceccon Łódź znakomicie radzą sobie w rozgrywkach Tauron Ligi. Podopieczne Alessandro Chiappiniego jeszcze nie przegrały w tym sezonie. W niedzielę po zaciętym boju pokonały na wyjeździe mistrzynie Polski, Chemika Police. Przed nimi jednak kolejne wyzwania, mecz z Fenerbahce w Lidze Mistrzyń i derby Łodzi. – Nie jest i nie będzie łatwo – mówi Klaudia Alagierska-Szczepaniak.

Spotkanie ŁKS-u z Chemikiem jak należało się spodziewać, było prawdziwą siatkarską wojną.  – To prawda, walki nie brakowało jak przystało na mecz na szczycie, na hit kolejki. Można było przypuszczać, że będzie to dobre widowisko i myślę, że ani jeden, ani drugi zespół nie zawiódł nikogo i dobrze się na ten mecz patrzyło – powiedziała po meczu Klaudia Alagierska-Szczepaniak.  – Myślę, że oba zespoły grały dobrze na zagrywce oraz w blok-obrona i dlatego też dobrze się to oglądało. Było dużo wymian, dużo fajnych, ciekawych akcji – analizowała środkowa ŁKS-u.Liderki tabeli znakomicie zaprezentowały się w bloku, aż 16 razy zapunktowały w tym elemencie, z czego aż sześć było dziełem Alagierskiej-Szczepaniak.  – To prawda. Nie pozwoliłyśmy Chemikowi za bardzo się przedostać na naszą stronę, ale nie było to łatwe zatrzymać rywalki zwłaszcza w tych szybkich akcjach z lewego skrzydła. Cieszę się jednak, że konsekwentnie, krok po krok po kroku dałyśmy radę – mówi środkowa. MVP meczu żałowała pierwszego seta, przegranego przez ŁKS mimo prowadzenia. – Na pewno szkoda, ale problem był taki, że zepsułyśmy dużo zagrywek i w drugim secie wiedziałyśmy już w czym rzecz. Uspokoiłyśmy trochę zagrywkę i konsekwentnie prowadziłyśmy swoją grę.

Styczeń będzie intensywnym miesiącem dla łodzianek, na początek już w środę czeka je mecz Ligi Mistrzyń z Fenerbahce a potem, w niedzielę derby Łodzi.  – Nie jest i nie będzie łatwo. Przed nami ważne spotkania. Musimy wygrać mecz z Fenerbahce, żeby liczyć na awans i teraz skupiamy się tylko na nim. Na pewno zrobimy wszystko, aby utrudnić grę zespołowi z Turcji. Musimy pokazać się z dobrej strony, jeżeli nadal chcemy spełniać swoje marzenia w europejskich pucharach – zakończyła Klaudia Alagierska-Szczepaniak.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę