Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Kwasowski: Trema w tym spotkaniu była ewidentnie widoczna

Kamil Kwasowski: Trema w tym spotkaniu była ewidentnie widoczna

fot. GKS Katowice

– Rywale podnieśli rękawicę. Szczególnie końcówka trzeciego seta była zacięta. Zrobiliśmy w niej kilka błędów, uciekło nam kilka piłek i zaczęło robić się nerwowo, ale Kamil Dębski wszedł na zagrywkę i zrobił super robotę – powiedział po wygranej z MKS-em przyjmujący Stali Kamil Kwasowski.

Siatkarze Stali Nysa zrobili pierwszy krok w kierunku utrzymania się w PlusLidze. W barażowej rywalizacji z MKS-em Będzin prowadzą 1:0. W pierwszym meczu nie oddali przeciwnikom nawet seta. – Rywale podnieśli rękawicę. Szczególnie końcówka trzeciego seta była zacięta. Zrobiliśmy w niej kilka błędów, uciekło nam kilka piłek i zaczęło robić się nerwowo, ale Kamil Dębski wszedł na zagrywkę i zrobił super robotę. Doszliśmy rywali, a później już udało nam się wygrać – powiedział przyjmujący ekipy z Opolszczyzny Kamil Kwasowski.Mimo że wygrała ona 3:0, to nie był to dla niej spacerek. Stawka meczu zrobiła swoje, a przynajmniej na początku towarzyszyły mu spore emocje. – Był to dopiero pierwszy mecz. Dla obu zespołów walka toczy się o coś, także pojawiły się nerwy i trema. My nie byliśmy w trybie meczowym. Praktycznie przez półtora miesiąca nie graliśmy, a chłopaki cały czas grają – przyznał zawodnik Stali.

Drugie spotkanie między oboma zespołami zostanie rozegrane w piątek w Będzinie. Podopieczni Daniela Plińskiego liczą, że pokażą w nim jeszcze lepszą siatkówkę. – Z meczu na mecz powinniśmy wchodzić w rytm meczowy, więc na pewno poziom będzie coraz wyższy. Na pewno zejdzie z nas trema, która w tym spotkaniu była ewidentnie widoczna. Popełniliśmy przynajmniej 7 błędów, których nie powinniśmy zrobić na tym poziomie. Uważam, że były one właśnie spowodowane stresem i tremą odnoszącą się do gry o utrzymanie oraz z tym, że nie graliśmy dawno meczu – zakończył Kamil Kwasowski.

źródło: opr. własne, Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę