Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kadra siatkarzy plażowych trenuje w Spale

Kadra siatkarzy plażowych trenuje w Spale

fot. CEV

Kadra siatkarzy plażowych przygotowuje się do sezonu 2023. W poniediałek w OPO COS Spała spotkali się Bartosz Łysiak-Michał Bryl, Jakub Zdybek-Paweł Lewandowski, Mateusz Florczyk-Mikołaj Miszczuk i Piotr Kantor. Na razie nie dojechał partner tego ostatniego Maciej Rudol, który do grupy dołączy na początku grudnia, kiedy będzie mógł połączyć rehabilitację z treningiem.

 Nie wszyscy trenują z taką samą intensywnością. Łosiak z Brylem już w styczniu zagrają trzy razy w Katarze i mają inny program przygotowań – mówi trener kadry Grzegorz Klimek i przypomina, że sezon 2023 w siatkówce plażowej będzie bardzo, bardzo długi. Mistrzostwa świata zaplanowano w październiku w meksykańskiej Tlaxcali od 6 do 15 października.Przypomnijmy, że w marcu 2022 Bartosz Łosiak i Michał Bryl sięgnęli po złote medale Beach ProTour Challenge w Tlaxcali. Był to pierwszy wspólny sukces tego duetu, utworzonego po roszadach w plażowej kadrze Polski. Nasza para  pokonała Aravena/Droguett (Chile) 2:0 (21:17, 21:16).

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę