Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kadra kadetów po zgrupowaniu w Krośnie

Kadra kadetów po zgrupowaniu w Krośnie

fot. www.fivb.org

W poniedziałek zakończyło się w Krośnie zgrupowanie kadry juniorów młodszych, która pod kierunkiem trenera Michała Bąkiewicza kontynuuje przygotowania do mistrzostw Europy U18. Był to trzeci obóz tej grupy. Pierwszy odbył się w Zakopanem, drugi w Spale.

– Gospodarze stworzyli nam w Krośnie bardzo dobre warunki do treningu – powiedział Michał Bąkiewicz. Mieliśmy wszystko co było potrzebne do pracy i wypoczynku. Hotel, siłowania, hala – wszystko jest obok siebie. Na każdym kroku spotykaliśmy ludzi sobie życzliwych, chętnych do pomocy.Jak podkreślił trener Bąkiewicz na zgrupowaniu w Krośnie „dużo było działań szóstkowych.” – Pracowaliśmy m.in. nad takimi elementami jak blok-obrona oraz asekuracja. Zawodnicy tak jak na poprzednich obozach pracowali z ogromnym zaangażowaniem. Teraz będziemy mieli osiem dni przerwy. 20 lipca spotkamy się w Zakopanem, skąd przejedziemy do Spały na dwa mecze z kadrą juniorów trenera Sebastiana Pawlika – mówi trener kady U18.

Mecze w Spale zostały zaplanowane na 28 i 29 lipca. W sierpniu podopiecznych trenera Michała Bąkiewicza czekają sparingi z Białorusią (9, 10, 11 – Spała)  oraz z Czechami (22, 23, 24 – Zakopane).

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved