Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kacper Wnuk atakującym Norwida Częstochowa

fot. ksnorwidczestochowa.pl

Występujący na pozycji atakującego Kacper Wnuk parafował w siedzibie klubu Exact Systems Norwid Częstochowa jednoroczną umowę i w sezonie 2021/22 będzie bronił błękitno-granatowych barw. To drugi po Tomaszu Kryńskim siatkarz zakontraktowany na tej pozycji.

Kacper Wnuk ostatni sezon spędził w zespole beniaminka TAURON 1. Ligi BAS-ie Białystok. W kampanii 2020/21 rozegrał 102 sety, w których zdobył 376 punktów (333 w ataku, 23 w polu serwisowym oraz 20 po skutecznym bloku). W przeszłości reprezentował m.in. Gwardię Wrocław oraz Trefla Gdańsk.Bardzo się cieszę, że będę reprezentował barwy Norwida Częstochowa w przyszłym sezonie. Częstochowska drużyna pokazała w poprzednim roku, że jest bardzo mocną ekipą i zrobimy wszystko, by ten wynik poprawić. Mam nadzieję, że będziemy mogli przeżywać te emocje razem z kibicami na trybunach – powiedział 21-letni atakujący Exact Systems Norwid Częstochowa.

Zobacz również: 
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę