Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > John Gordon Perrin oficjalnie w nowym klubie

John Gordon Perrin oficjalnie w nowym klubie

fot. Getty Images

John Gordon Perrin został oficjalnie zaprezentowany w nowym klubie. Kanadyjczyk ponownie trafi do Turcji, lecz tym razem zagra w Halkbanku Ankara. Siatkarz pozostawał bez zatrudnienia od lutego, kiedy to rozstał się w włoskim WithU Verona Volley. 

John Gordon Perrin w sezonie 2022/2023 reprezentował barwy włoskiego WithU Verona Volley. Przyjmujący nie dokończył jednak sezonu i w lutym rozstał się z klubem. Nowym pracodawcą Kanadyjczyka został turecki Halkbank Ankara. Siatkarza już dłuższy czas łączono z tym klubem, lecz dopiero teraz zostało to potwierdzone. Dla 34-latka będzie to powrót do Turcji, w której zaczynał swoją profesjonalną karierę. W latach 2011-2015 Perrin reprezentował barwy Arkasu Spor Izmir.

Dla Halkbanku jest to spore wzmocnienie, ponieważ Perrin jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. W swojej karierze reprezentował on barwy m.in włoskich, polskich i brazylijskich klubów. Ponadto Kanadyjczyk był również zawodnikiem klubów z Chin i Iranu. Perrin jest również wielokrotnym reprezentantem swojego kraju. Największym jego osiągnięciem kadrowym było zdobycie brązowego medalu Ligi Światowej w 2017 roku.

źródło: Halkbank Anakara - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved