Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Janusz Górski dołączył do Gwardii

fot. Gwardia Wrocław

Nowym zawodnikiem zespołu Gwardii Wrocław został Janusz Górski. 29-letni przyjmujący to zastrzyk doświadczenia, który ma pomóc drużynie w awansie do PlusLigi. – Cieszę się, że jestem w miejscu, w który stawia się wysokie cele i w końcu Wrocław jest w miejscu, w którym powinien być. Moim celem na ten sezon jest podnoszenie swoich umiejętności, budowanie dobrej atmosfery w zespole, która pomoże osiągnąć wspólny cel, jakim jest awans do PlusLigi – powiedział nowy siatkarz we wrocławskich szeregach.

Janusz Górski to siatkarz, który w swojej karierze reprezentował barwy klubów belgijskich i francuskich. Grał także w Niemczech. W ostatnim sezonie był zawodnikiem KPS Siedlce. W zespole z Mazowsza imponował zagrywką, która jest jednym z jego największych atutów. W sezonie 2020/2021 był najlepiej zagrywającym siatkarzem w całej TAURON 1. Lidze i w tym elemencie uzbierał 60 punktów. Łącznie dla drużyny z Siedlec zdobył aż 428 punktów, co dało mu 7. miejsce w rankingu najlepiej punktujących. 29-latek jest świadom wyzwania, jakie czeka na niego we Wrocławiu.Przyszedłem do Gwardii, aby bić się o awans do PlusLigi! Wszędzie gdzie grała dbałem o atmosferę w drużynie, we Wrocławiu nie będzie inaczej. Cieszę się, że jestem w miejscu, w który stawia się wysokie cele i w końcu Wrocław jest w miejscu, w którym powinien być. Moim celem na ten sezon jest podnoszenie swoich umiejętności, budowanie dobrej atmosfery w zespole, która pomoże osiągnąć wspólny cel, jakim jest awans do PlusLigi – powiedział Janusz Górski, nowy nabytek zespołu ze stolicy Dolnego Śląska.

Janusz Górski to siódmy z ogłoszonych siatkarzy Gwardii na sezon 2021/2022. Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu rozgrywającego Lukasa Tichacka, środkowego Bartłomieja Zawalskiego i atakującego Grzegorza Boćka oraz przedłużeniu współpracy z libero Krzysztofem Kołtowskim, przyjmującym Łukaszem Lubaczewskim i środkowym Oskarem Pieknikiem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: gwardiawroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę